Галерея об'єктівОдеський дитячий садок-ясла №29


Одеський дитячий садок-ясла №29


Адреса: г. Одесса, Сабанєєв міст, 2.

Роботи: Зведення підпірних стін.

У 2016 році Одеським управлінням капітального будівництва була поставлена задача з капітального ремонту підпірної стіни на території дошкільного навчального закладу «Ясла-сад» № 29, розташованого за адресою: м Одеса, Сабанєєв міст, 2.

Важливим критерієм при виборі конструкції була швидкість зведення підпірної стіни. Тому вибір припав на систему «KambiBlock». Швидкість монтажу даної системи в 3 рази перевищила, а кошторисна вартість будівництва була аналогічною в порівнянні іншими варіантами підпірної стіни.

Підпірні стіни завдовжки 30м і 20м були запроектовані і побудовані на пальовій підставі. Верхня будова стін була виконана з блоків «MaxiBlock» марки К-2 і К-3 вінчає кришкою КМК-2.

В застінному просторі виконаний дренаж, з виводом води через отвори в тілі нижнього ярусу блоків. Поверх кришки встановлено огорожу з декоративних балясин. Максимальна висота стін становила 4 і 3,1 м від основи до верху.

Застосування нової і не зовсім звичної для нашої країни системи підпірних блоків «KambiBlock», дозволило в стислі терміни зміцнити укіс, що обвалюється, зі старою підпірною стіною, надати території дитячого саду новий привабливий вигляд, а найголовніше забезпечити безпеку дітей та персоналу дитячого саду.

ТОВ «Іллічівський морський рибний порт»


ТОВ «Іллічівський морський рибний порт»


Адреса: Україна, м Чорноморськ

Роботи: Зведення підпірної стіни.

Застосування нової і не зовсім звичної для нашої країни системи підпірних блоків ТМ KambiBlock, в поєднанні з сучасними геосинтетичними матеріалами, дозволило в стислі терміни зміцнити схил, що обвалюється, збільшити складські площі причалу більш ніж на 300 м2, при цьому не порушуючи роботи порту і його механізмів.

ТОВ «Іллічівський морський рибний порт» (ІМРП) розташований в 20 кілометрах на південь від Одеси. Площа території порту складає 40 га. Одним з найважливіших структур порту є контейнерний термінал. Кожен вільний квадратний метр території причалів служить складською площею для вантажів і контейнерів. Вивчивши побажання і потреби такої потужної організації, як ІМРП, нашою компанією був запропонований інноваційний проект укріплення схилу в тилу причалу контейнерного терміналу за допомогою підпірної системи ТМ KambiBlock. Була запроектована та побудована підпірна стіна загальною довжиною близько 70,0 м з системою дренажу та водовідведення. Стіна була врізана уступами в схил, тим самим, додавши додаткову, так би мовити «золоту», площу під складування контейнерів. Конструкція стіни на даному об'єкті є армогрунтованою підпірною стіною висотою від 3 до 4 метрів з облицюванням з блоків «MaxiBlock», а також збірну стіну з блоків «MaxiBlock» висотою від 0,9 до 2,7 м.

Житловий комплекс "Кольоровий бульвар"


Житловий комплекс "Кольоровий бульвар"


Адреса: Україна, м Чорноморськ

Роботи: Зведення підпірної стіни.

Використовувані матеріали: Система LandBlock

В основі концепції житлового комплексу «Кольоровий бульвар» - раціональне використання території, створення умов для комфортного проживання в умовах міського середовища, забезпечення безпеки і спокою жителів комплексу. Територія загальною площею 8 га.

Київський зоопарк


Київський зоопарк


Адреса:м. Київ, пр. Перемоги, 32

Работи: Зведення підпірних стін.

У проекті реконструкції Київського зоопарку блоки ТМ «KambiBlock» використовуються при створенні підпірних стін і двосторонніх огороджень в оглядовому амфітеатрі, а також у відкритих вольєрах. Стіна виконана з вигинами, згідно з архітектурним проектом, для повторення природних мотивів і забезпечення комфортних умов мешканцям Київського зоопарку.

ЖК «ДВА АКАДЕМІКА»


ЖК «ДВА АКАДЕМІКА»


Адреса: м. Одесса, вул. Вільямса 42а, ЖК «ДВА АКАДЕМІКА»

Роботи: зведення гравітаційних підпірних стін.

Проект передбачав зведення гравітаційних підпірних стін з блоків системи MaxiBlock для організації вхідної групи загальною довжиною 80 м і висотою 2,25 м.

Проект повною мірою демонструє естетичні властивості підпірних сиcтем MaxiBlock.

ЖК «СOSTA FONTANA»


ЖК «СOSTA FONTANA»


Адреса: м. Одеса, 13 ст. Великого Фонтану

Роботи: гравітаційна підпірна стіна з блоків системи MaxiBlock

Висота стіни досягає висоти 2,5 м. Загальна довжина близько 50 м. Підпірна стіна призначена зміцнити укіс проїзду уздовж ЖК «COSTA FONTANA».

На об'єкті вдалося продемонструвати всі переваги конструкцій MaxiBlock: швидкість, ефективність і раціональність.

ТРАСА ЗДОРОВ'Я (ОДЕСА)


ТРАСА ЗДОРОВ'Я (ОДЕСА)


Адреса: м.Одеса. Поблизу будівель за адресою: провулок Морський ,2в.

Роботи: Капітальний ремонт берегової дороги

Зведення армогрунтових підпірних стін з блоків "SmallBlock" для влаштування ділянки траси здоров'я довжиною 115м, висотою до 2.5 м.

ТОВ «АНАСТАСІЯ» Н. Дофінівка


ТОВ «АНАСТАСІЯ» Н. Дофінівка


Адреса: с. Нова Дофінівка, Одеська область

Роботи: Зведення підпірних стін

Стабілізація прибережної смуги у зв'язку з загрозою руйнування будинків розташованих на території ТОВ «Анастасія», також руйнування прилеглих до стрімкого схилу житлових будинків. Основна мета робіт - збереження території в існуючих кордонах, щоб уникнути обвалень стрімких схилів материкового плато, розширення існуючого пляжу і підвищення рівня використання рекреаційного потенціалу морського узбережжя.

ЖК "КОНТИНЕНТ"


ЖК "КОНТИНЕНТ"


Адреса: м Одеса, Люстдорфська дорога, 100Ж

Роботи: БУДІВНИЦТВО ПІДПІРНОЇ СТІНИ

Люстдорфська дорога ЖК "Континент" - висота стін до 2 м / довжина 140 м. Зведення армогрунтових підпірних стін з блоків системи SmallBlock для організації проїзду та благоустрою території вздовж будинків житлового комплексу.